Indywidualny Kurs Pisania: spełnij marzenie, zostań autorem Bestsellera

Odkryj wraz ze mną swój talent pisarski​

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnej książki, ale brak Ci doświadczenia lub nie wiesz, od czego zacząć? Dzięki mojemu kursowi pisania, te przeszkody staną się przeszłością. Kurs ten oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własne literackie dzieło, bez względu na to, czy jest to powieść, biografia, czy książka podróżnicza. Znajdziesz zarówno materiały przeznaczone dla początkujących, jak i dla doświadczonych autorów. Spotkania ze mną pozwolą Ci wyrazić swoją kreatywność, rozwijać umiejętności pisarskie i zyskać pewność siebie, potrzebną do pisania własnej książki.

Odkryj swój talent z kreatywnym kursem pisania książek online! 

Jak kurs pisania może pomóc rozwinąć talent?​

Przede wszystkim: sam talent to około 10% Twojego sukcesu. Jesli obawiasz się że nie nadajesz się do pisania i nigdy nie stworzysz dobrej historii, to muszę Cię zmartwić: po prostu się mylisz 🙂 Odpowiedni program nauczania, systematyczna nauka, wysoka motywacja oraz chęci zrobią z Ciebie dobrego autora. Naprawdę nie obiecuje Ci cudów. Pomogę Ci osiągnąć to, co byłbyś w stanie nauczyć się sam z innym merytorycznym kursem dostępnym stacjonarnie albo online. Jednak dzięki moim poradom skupimy się na tym, czego najbardziej potrzebujesz, aby szlifować swój warsztat.

Poznaj moją ofertę edukacyjną​

Korzyści płynące z nauki kreatywnego pisania online

Elastyczność i dostępność online

Uczestnictwo w zdalnych lekcjach pisania to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod nauczania, które mogą być ograniczone przez przestrzeń i czas. Mój autorski warsztat pisarski oferuje możliwość dostosowania tempa nauki do indywidualnych potrzeb uczestnika. Edukacja online jest nie tylko wygodna ale pozwala nam na łatwiejsze wykorzystanie cyfrowych narzędzi w pracy autora.

Wsparcie na każdym etapie drogi literackiej

Masz przestój fabularny? Nie wiesz jak świadomie wybrać narrację na etapie koncepcji swojej powieści? Na naszych wirtualnych spotkaniach rozbierzemy Twoje problemy na czynniki pierwsze. Przyjrzymy się temu jak tworzysz i znajdziemy wspólnie wyjście z problemu. 

Możliwość pracy w swoim tempie

Jeśli potrzebujesz konsultacji, rozmowy o swojej twórczości i partnera do współpracy nad Twoją historią: pamiętaj, że ze mną możesz pracować we własnym tempie. Nie zamierzam psuć Ci satysfakcji, sprawić, że pisanie stanie się żmudnym zawodem a nie wytworną literacką przyjemnością. Jeśli chcesz, wypijemy wspólnie cyfrową herbatę, spędzimy czas przyjemnie i produktywnie.

Profesjonalna informacja zwrotna

Jestem tego zdania, że kurs kreatywnego pisania powinien dawać jak najwięcej informacji zwrotnej, oferować wsparcie na każdym etapie edukacji. Współpracując ze mną dowiesz się jak napisać i wydać książkę popełniając przy tym możliwie jak najmniej błędów.

Dlaczego kurs pisania w formacie 1 na 1 jest lepszy?

Na rynku istnieje bardzo dużo kursów pisarskich, dzięki którym jesteś w stanie posiąść wiedzę z zakresu pisania oraz wydawania. Jednak żaden z nich tak naprawdę nie nauczy Cię jak rozwijać Twoje własne literackie rzemiosło. W większości wypadków są to kursy online, na których nie masz kogo zapytać o nurtujące Cię kwestie. W rezultacie ukończysz warsztaty pisania z certyfikatem, ale dalej czujesz że sporo jeszcze Ci brakuje. Skąd to znam? Ponieważ ja, tak samo jak ty, mierzyłem się z tym sprzed paroma laty. Uczestniczyłem w warsztatach literackich, swoją wiedzę zdobywałem na zagranicznych kursach, ale po latach zrozumiałem że i tak najwięcej dało mi zdobycie własnego doświadczenia. 

Ty nie musisz popełniać moich błędów, marnować sporo czasu i pieniędzy na działania, które nie przyniosą wymiernych efektów. Z przyjemnością poprowadzę Cię za rękę, nauczę kreatywnego pisania i pokażę że każdy, absolutnie każdy może zostać utalentowanym autorem. Nie otrzymasz ode mnie kolejnego certyfikatu, zdobędziesz za to umiejętności, które przydadzą Ci się na co dzień.

Na naszych zajęciach możemy zająć się między innymi:

  • Budową świata powieści;
  • Tworzeniem głównych oraz pobocznych bohaterów historii;
  • Pracą nad własnym stylem literackim;
  • Korektą fabularną pisanej powieści;
  • Przygotowaniem propozycji wydawniczej dla wydawców;
  • Rozwojem świadomości literackiej;
  • Wydaniem książki od A do Z (od napisania po jej promocję).

Dlaczego ja?

Indywidualne lekcje pisania i wydawania opierają się na sprawdzonych metodach literackich oraz podręcznikach, które poznałem podczas zdobywania literackiej i wydawniczej wiedzy na studiach licencjackich na Uniwersytecie Wrocławskim, profesjonalnych szkoleniach pisania od The Open University of London, University of Huddersfield oraz wiedzy marketingu i promocji na studiach magisterskich na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Ile kosztuje pojedyncze spotkanie?

Pięćdziesiąt minut współpracy ze mną kosztuje 149 złotych. W ramach spotkania 1 na 1 pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy. Porozmawiamy o Twojej książce, o tworzeniu koncepcji bohaterów, fantastycznych światów, budowie fabuły, metodyce pisania, motywacji… jednym słowem o wszystkim czego potrzebujesz aby stać się prawdziwym autorem.

Osobisty mentor, który pomoże Ci w całym procesie​

Moim zadaniem jest pomóc Ci odnaleźć swoje mocne i słabe strony. Będę Twoim Mentorem Personalnym, który tak jak Trener na siłowni zmotywuje Cię, dostarczy Ci narzędzia oraz wiedzę aby bez problemu odnaleźć się jako pisarz na polskim rynku wydawniczym. Dzięki indywidualnemu wsparciu możesz na mnie liczyć na każdym etapie: tworzenia koncepcji książki, pisania, wydawania a także będę służyć Ci poradą na etapie promocji. Wiele pisarskich talentów nie spełnia swoich marzeń, ponieważ brakuje im w otoczeniu osoby, która może podzielić się swoim doświadczeniem. Wybierając szkolenie prowadzone przez Coacha Pisania możesz być pewien, że zostaniesz odpowiednio zaopiekowany.

Szymon Chwaliński: autor, selfpublisher i bloger​

Pisarz fantasy, autor blogów Poradnik Pisarza oraz Recenzje Pisarza. Członek Stowarzyszenia National Association of Independent Writers and Editors.

Od lat uwięziony w liryce i prozie miłośnik e-booków, soku z mango oraz gier multiplayer. W żyłach płynie mi w połowie ludzka i wolkańska krew.

Moją ambicją jest kreowanie fantastyki, która może zmienić sposób postrzegania naszej rzeczywistości. Tworzę bohaterki, które są silne, pewne siebie i inspirujące do działania. Długopis to moje skrzela a pisanie to środowisko naturalne. Za pośrednictwem swoich blogów promuję pisarstwo i czytelnictwo.

Masz pytania o kurs? Skontaktuj się ze mną: coach@poradnikpisarza.pl

Zapraszam serdecznie do wspólnej nauki. Zapisz się na kurs pisania książek już dziś!

członek stowarzyszenia NAIWE